Pristatymo būdai ir jų sąlygos:

1. Monday Queen parduotuvėje Jums nereikia sukti galvos kiek dar kainuos pristatymas – perkant net vieną vienetą, jis išliks visada toks pat – labai smagiai NEMOKAMAS Lietuvos teritorijoje, siunčiant REGISTRUOTU LIETUVOS PAŠTU.

2. Siuntos gavimas per AUTOBUSŲ STOTĮ.  Tai pats greičausias siuntos gavimo būdas. Jeigu užsakymą padarote ir apmokate iki 10.30 h, tuomet išsiunčiame tą pačią dieną – atsižvelgiant į autobusų tvarkaraštį, tačiau dažniausiai siunta gaunama tą pačią ar kitą dieną.
Užsakymai atlikti ir apmokėti po 10.30 h išsiunčiami kitą dieną, atitinkamai gausite sekančią ar dar kitą dieną, atsižvelgiant į autobusų tvarkaraštį.

Siuntimo kaina yra 2 eurai. Platesnė informacija apie tvarkaraščius: https://www.siuntosautobusais.lt

3. Taip pat prekes atsiųsime Jums tinkamais PAŠTOMATAIS:

– Omniva paštomatu.

– LP express paštomatu.

Siunčiančiant OMNIVA IR LP EXPRESS paštomatais, siuntimo kaina yra 1 euras, tačiau krepšeliui nuo 17 eur siuntimas yra NEMOKAMAS.

 4. Suderinsiu laiką ir atsiimsiu savarankiškai Vilniuje.

Galima atvažiuoti atsiimti prekes Baltupių rajone, Vilniuje nemokamai.

Tačiau tik susiderinus iš anksto laiką ir parduotuvės darbo laiku. Laikas derinamas TIK gavus užsakymo apmokėjimą.

Padarykite užsakyme nurodydami šį atsiėmimo būdą, sulauksite skambučio iš parduotuvės vadybininko su kuriuo suderinsite atsiėmimo laiką ir nurodys tikslų adresą. Jeigu skubu, padarius užsakymą, galite skambinti +37067156109. 

Taip pat dėl susiklosčiusios situacijos (COVID-19)  užsakymai perduodamas B E K O N T A K Č I U  BŪDU (todėl būtina apmokėti užsakymą internetu), taip pat privalote dėvėti apsaugines veido kaukes.

Pasirinkite Jums patogiausią ir nepamirškite atidžiai suvesti savo duomenis.

Iškilusius klausimus galite rašyti visą parą: info@mondayqueen.com, kuriuos atsakysime parduotuvės darbo laiku Pirmadienį – Sekmadienį nuo 10 val iki 19.00 val.

Jūsų Monday Queen

 

 

 

 

 

What Our Clients Say
7 reviews